Institut regenerace

Přihlašování

Přihlašování do systému

Jak se můžu zaregistrovat?

Registrační systém na kurzy je nyní plně automatizovaný. Každá tanečnice si vytvoří svůj účet který je chráněn heslem. Tímto je zajištěno, že každá tanečnice má nad svým účtem kontrolu. Dále odpadá zbytečné duplicitní zadávání svých údajů (telefon, email atd..) při každém zápisu na kurz. Registrace je velmi snadná a sestává se z vyplnění jednoho jednoduchého formuláře.

Stačí kliknout na tento odkaz: Vytvořit nový účet >> . Zobrazí se registrační formulář ve kterém je potřeba zadat:

  1. Vaše jméno a příjmení
  2. Váš mobilní telefon
  3. Vaší emailovou adresu která bude zároveň použita pro přihlašování
  4. Vaše heslo (POZOR! nezadávejte skutečné heslo k emailové adrese! Zvolte si heslo jiné.)
Poté údaje zkontrolujte a stiskněte tlačítko "registrovat >>". Pokud bude registrace úspěšná budete ihned přihlášeni do systému.

 

Jsem zaregistrovaná, jak se mám přihlásit?

Pokud máte již vytvořený účet stačí zadat Vaší emailovou adresu a heslo do pravého horního rohu. Pokud zadáte správné údaje zobrazí se místo přihlašovacího formuláře Vaše jméno s možností odhlášení nebo změnou údajů. Možnost změny údajů zadaných při registraci je popsaná v dalším odstavci.

Jak se přihlásit na kurz?

Pokud máte již vybraný kurz a chcete se na něj přihlásit, je nutné se nejprve přihlásit do systému. Pokud jste již přihlášena stačí si v nabídce zvolit kurz a kliknout na ikonu "zapsat se na tento kurz" kterou najdete v detailu každého kurzu.

Jak mohu změnit svoje údaje zadané při registraci?

Údaje (vyjma emailu) zadané při registraci je možné změnit. Před tímto je nutné se přihlásit a potom kliknout na odkaz nazvaný "upravit účet" který se nachází v pravém horním rohu každé stránky. Na zobrazené stránce je možné změnit jméno, telefon či heslo. Poté co změníte všechny požadované údaje stiskněte tlačítko "uložit".

Copyright © 2010 Institut Regenerace